KARRIER

DOLGOZZ NÁLUNK

KARRIER

Dolgozz nálunk!

A businesspublishing.hu csapata ONLINE MARKETING SZAKEMBERT keres, azonnali munkakezdéssel.

FELADATOK:

  • Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban

  • A különböző kampányok folyamatos nyomon követése, optimalizálása, az értékesítés KPI-jait és a megtérülést figyelembe véve

  • A vállalat egyéb szervezeteinek marketing támogatása

  • Weboldal (termékek és leírások) folyamatos fejlesztése, javítása, fejlesztők irányítása

  • Saját termékek pozícionálása és megjelenítésének kommunikációja

  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése

  • Közösségi oldalakon való megjelenés, kampányok tervezése és lebonyolítása

  • Egyéb online marketing eszközök használata (Google AdWords, Seo, Facebook, Instagram, hírlevél, folyamatos web frissítés)

  • Mérhető marketing eszközök (AdWords, Facebook) folyamatos elemzése, hatékonyság növelése

  • Webanalitika és kampányeredmények nyomon követése, elemzése

  • Riportok elkészítése

  • Tartalommarketing SEO szempontok szerint

  • Az oldal erősítése SEO szempontból, változtatási igények felismerése, saját hatáskörben azok javítása

  • Adatbázisgyűjtő kampányok tervezése és kivitelezése

Fényképes önéletrajzokat a recepcio@bbj.hu címre várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével.

A Budapest Business Journal Magyarország vezető angol nyelvű gazdasági újságja, melynek üzleti, turisztikai és
gasztronómiai portfóliója lehetőséget biztosít arra, hogy több területen is kipróbáld kreativitásod, a nemzetközi trendekbe illeszkedő magas színvonalon.

Ha kreatív vagy és lelkes, de még nem dolgoztál szerkesztőségben, gyere, csatlakozz csapatunkhoz!

Tanuld meg nálunk a minőségi tartalom-előállítás alapjait és szerezz tapasztalatot angol nyelvű felületeinken.

Amennyiben érdekel a prémium minőségű tartalmak előállítása és motivál, hogy mindezt angol nyelven teheted meg, komoly szakmai mentorálás mellett, jelentkezz hozzánk újságírónak, szerkesztőnek, gyakornoknak.

Szeretnél egy proaktív, a trendek élén menetelő csapathoz tartozni?
Kreatív vagy és tele tudás vággyal?

Nálunk a helyed! Gyere hozzánk, dolgozz velünk, valósítsd meg nálunk elképzeléseidet.
Tapasztalt és nyitott kollégák fogják segíteni a munkádat annak érdekében, hogy megtanuld a szakma összes titkát.

CONTACT
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon

1075 Budapest

Madách Imre street 13-14.

Madách Trade Center

building A, floor 8th.

Tel.: +36 1 398-0344

Fax: +36 1 398-0345

e-mail: office@businesspublishing.hu